Zamawiający

 

 

 

 

Wykonawca - Zadanie I

 

 

Wykonawca - Zadanie II

 

 

Inżynier

 

 

 

 

 

   

Podwykonawcy - Zadanie II

  1. PORR S.A.

  2. Firma „ŚWIĘCKI” Andrzej Święcki

  3. Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELEKOM WARMIA Sp. z o.o.

  4. TRAKCJA PRKII S.A.

  5. W.GROMEK I SYNOWIE s.c.

  6. FREZDROM Siedlce Grzegorz Kazimierczak

  7. AARSLEFF Sp. z o.o.

  8. Konsorcjum: NTS INFRASTRUKTURA Sp. z o.o.(Lider) i NTS S.A. (Partner)

  9. Konsorcjum: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 7 Sp. z o.o. (Lider) i Engineering Energia Sp. z o.o. (Partner)

  10. Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne PEBIS

  11. Konsorcjum: HYDROMEL Łukasz Nowakowski i Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Zwoleniu

  12. MELBUD S.A.

  13. DAWIS Sp. z o.o.

  14. HOSTER Sp. z o.o.

  15. TG PLUS Sp. z o.o.

  16. TELMONT Przewierty Sterowane s.c. Aleksander Śledź Krzysztof Połatyński

  17. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych SBL – ŻELBET Sp. z o.o.

  18. Architektura Krajobrazu Marek Krawczyński

  19. FTL Joachim Grzywacz

  20. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB PODBESKIDZIE

  21. Przedsiębiorstwo Melioracyjno-Budowlane KOMEZ Zbigniew Mostowski

  22. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wiesław Ogrodowczyk

  23. Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa K&J Józef Jażdżyk

  24. Zakład Brukarsko-Budowlany KIUB Krzysztof Zdunek

  25. POLKAN Sp. z o.o.

  26. ATLA Maciej Otulak

  27. DYWIDAG-Systems International Sp. z o.o.

  28. Engineering Energia Sp. z o.o.

  29. ANTEX II Sp. z o.o.

  30. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PODKOWA Sp. j.

  31. Konsorcjum: OAT Sp. z o.o. (Lider) i SAT Sp. z o.o. (Partner)

  32. TARCOPOL Sp. z o.o.

  33. ROTANES Mierzejewska-Rozwadowska Barbara

  34. SAFEROAD RRS POLSKA Sp. z o.o.

  35. Baume Sp. z o.o.

  36. DOME INTERNATIONAL Sp. z o.o.

  37. Zakład Usługowo Handlowy KINGA Łukasz Wojtala

  38. SAFEROAD GRAWIL Sp. z o.o.

  39. RCR Roman i Elżbieta Rychtarscy s.j.

  40. FLOOR-SYSTEM

  41. BRUK MAX Maciej Brzozowski

  42. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Chojecki

  43. Budownictwo Drogowe, Brukarstwo, Urządzanie I Utrzymanie Zieleńców Spółka Cywilna Rosik Henryk, Rosik Mariusz, Łuczyk Iwona, Rosik Marzena

  44. WIMED Sp. z o.o.

  45. KRAK-INŻ. Sp. z o.o.

  46. HYDROMAX Andrzej Niespodziany

  47. OAT Sp. z o.o.

  48. ROBOZ Piotr Przyłucki

  49. WOŁK PAWEŁ Transport drogowy – Usługi koparko-ładowarką

  50. MEL-KAN Sp. z o.o.

  51. Głogowskie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane S.A.

  52. CAT TRAFFIC Sp. z o.o.

  53. ECOL-UNICON Sp. z o.o.

  54. LIK GEO BRUK Mateusz Lisicki

  55. Zakład Konstrukcji Aluminiowych „ALU-KON” Piotr Ryszka

  56. CONICA Łukasz Szewczuk

  57. PeBe Paweł Błądek

  58. ZINEL ENGINEERING Sp. z o.o.

  59. TVE Sp. z o.o.

  60. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EL-CHŁÓD Jacek Maciaszek

  61. REKMA Sp. z o.o.

  62. ANTEX II Sp. z o.o.

  63. Usługi Budowlane Mirosław Sitkowski

  64. PRASCO CONSTRUCTION Sp. z o.o.

  65. ELEKTRO-BAL Pariaszewska Alicja

  66. TRAPIK II Sp. z o.o.

  67. DARTO Sp. z o.o.

  68. Ślusarstwo – instalatorstwo gazowe sanitarne i centralnego ogrzewania Przybylik Krzysztof

  69. INTERHAL Sp. z o.o.

  70. HAS-ROB Hass Robert

  71. Budownictwo Drogowe, Brukarstwo, Urządzanie i Utrzymanie Zieleńców s.c. Rosik Henryk, Rosik Mariusz, Łuczyk Iwona

  72. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ALUMEX Tomasz Rojda

  73. BATISTROY Group Sp. z o.o.

  74. ISS POLSKA Sp. z o.o.

  75. ROMEX Sp. z o.o.

  76. CERAMIKA PRIMUS Sp. z o.o.

  77. HÖRMANN-POLSKA Sp. z o.o.

  78. OAT Sp. z o.o.

  79. GRZEGORZ BEDNARZ FRERES-BED

  80. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Paweł Łukasiak i Ska Spółka komandytowa